Zakazana miłość (Forbidden to Love)

Mazzone Mafia Tom 2
Release Date: December 13, 2023

Natalia Mazzone dorastała, wiedząc, że jest obiecana człowiekowi mafii. Jako córka jednego z najpotężniejszych donów Nowego Jorku ma świadomość, że musi pogodzić się z losem. Zaakceptowanie przeznaczenia to jej obowiązek, poza tym nigdy nie zhańbiłaby swojego ukochanego ojca odmową.

Mężczyzna, którego ma poślubić, to potwór. I nie czeka jej nic poza udręką, cierpieniem i bólem serca. Tak więc kiedy znajduje szczęście – w nieco opornych ramionach Leonarda Messiny – chwyta je pełnymi garściami.

Leo jest najlepszym przyjacielem jej brata. Soldato rodziny Mazzone. Człowiekiem z wielkimi ambicjami i jeszcze większą determinacją. Nie pozwala im obojgu poddać się pokusie, więc Natalia może kochać go tylko z daleka.

To wszystko zmieni jedna zakazana noc.

Leo wiele zaryzykował dla kobiety, której nigdy nie będzie mógł mieć. I nie żałuje. Dzięki niemu Natalia uniknęła piekła na ziemi, ale w wyniku jego działań życie dziewczyny obrało inny kurs. Taki, w którym nie ma dla niego miejsca.

Mijają lata, lecz uczucia Leonarda się nie zmieniają. Zachowuje jednak dystans, poświęcając się nowej roli: zastępcy Bennetta Mazzonego. A miłość jego życia jest żoną innego mężczyzny.
Dopóki kaprys losu nie postawi Natalii ponownie na jego drodze – i tym razem Leo nie zdoła się temu oprzeć.

Receive the latest news

Subscribe to Siobhan's romance newsletter

Join my romance mailing list today to receive a free ebook and bonus content.